Články o radarech a antiradarech
Reklama
Oficiální zástupci výrobců pro ČR
Sponzor

AntiLaser Priority – Víceúčelový laserový systém

30. 10. 2014

Zapůjčili jsme si na dva měsíce AntiLaser Priority. Tato jedenáctá generace se hodně změnila od té minulé. Jednotka AntiLaseru je o něco větší než předchozí verze, ale na druhou stranu se již do ní dá zapojit pět čidel. Čidla jsou znatelně menší a podle našeho testu mnohem účinnější než minulé generace.

AntiLaser Priority jsme si nechali profesionálně namontovat do auta. V nové generaci se nám líbilo, že si můžete sami aktualizovat celé zařízení pomocí USB flash disku. Antilaser Priority má mnoho nových funkcí, jako je například znefunkčnění zařízení po vytažení USB flash disku. Tato funkce se hodí v případě, že jste v zahraničí a zastaví vás policisté. Jednoduše USB flash disk ze zařízení vytáhnete a strčíte si ho do kapsy. Antilaser Priority je od toho okamžiku kompletně nefunkční. Na druhou stranu se nám nelíbil nový panel ovládání. Tento panel se nikam do interiéru nehodí, špatně se ovládá a dioda svítí tak silně, že by vám po 10 minutách koukání do ní vypálila sítnici. Dá se ale naštěstí vypnout. Naštěstí lze nastavení jednotky udělat i přes webové rozhraní, kde si jednoduchým kliknutím zvolíte, co chcete mít vypnuté nebo zapnuté.  Následně si uložíte svůj soubor do počítače, zkopírujete ho na USB flash disk a ten vložíte do jednotky Priority. Po zapnutí se nové nastavení automaticky provede. Během dvouměsíčním testování jsme neměli ani jeden falešný poplach. Konkurence se v tomto směru nemůže s tímto zařízením srovnávat. Další výhodou AL Priority je schopnost detekce úsekových měření.

alpcar

Rušící výkon AL Priority nás opravdu nadchnul. Musíme uznat, že AL Priority je podle nás nejlepší rušička na trhu a myslíme si, že bude dlouho trvat, než ji někdo předběhne. Jako testovací vozidlo jsme použili Audi A6 ve stříbrné barvě a po celou dobu jsme testovali AntiLaser Priority SINGLE.

  • 100% funkčnost
  • Minimální rozměry - nejmenší čidla
  • Spolehlivý
  • Detekce infra přisvícení (úsekové měření)
  • Homologováno pro použití ve voze
  • Panel se nehodí do interiéru