Články o radarech a antiradarech
Reklama
Oficiální zástupci výrobců pro ČR
Sponzor

Antiradar Beltronics 966/967 EURO - pevná sada - Low end

22. 04. 2009

Prodej těchto typů antiradarů byl ukončen v lednu 2011!

Antiradar Beltronics 966 EURO je pevná sada, kterou jsme měli zapůjčenou a najeli jsme s ní zhruba 1500 km. Můžeme říci, že pro použití do České republiky není úplně ideální, ale přesto je funkční. V porovnání s antiradarem Beltronics 975 EURO má omezené možnosti nastavení pásem. U většiny kvalitních antiradarů je možné vypnout jednotlivá pásma jako je například Ka1, Ka2, Ka3 nebo Ka4. U tohoto detektoru je možné vypnout pouze celé pásmo Ka a nikoliv jednotlivé části, což způsobuje falešné poplachy i v částech Ka pásma, které prakticky nepotřebujete.

Antiradar Beltronics 966 má velmi nepříjemný startovací zvuk a některá jiná upozornění, ale musíme říci, že se jedná o subjektivní názor. Pokud si budete chtít tento detektor nastavit sami, pak máte smůlu. Nastavit se nedá prakticky nic, kromě vypínání a zapínání jednotlivých pásem a to ani taková základní funkce, jako je nastavení hlasitosti. Tento pevný antiradar nemá laserové senzory, proto je třeba jej zkombinovat s některou z laserových rušiček, jelikož Vás "966-ka" na laserové měření neupozorní. Antiradar Beltronics 966 má zhruba o 30 % horší detekci než Beltronics 975 EURO a to je poměrně markantní rozdíl. U tohoto detektoru můžeme však říci, že detekce není nic moc, přesto pokud jezdíte rozumně, pak je dostačující.

U antiradaru BEL 967 můžeme říci o funkcích a ovládání to samé jako u 966. Ovšem tento detektor je internacionální verze, která není přizpůsobená pro použití v Evropě. Má opravdu hodně falešných poplachů (ruší jej také mobilní telefony), způsobených jiným nastavením vnitřních filtrů a proto se v České republice nedá prakticky vůbec použít i přesto, že 966 a 967 jsou designově prakticky identické.

Za zapůjčení tohoto antiradaru děkujeme prodejci antiradar-shop.cz

Bel 966,967

Klady a zápory

Levná varianta pevné sady
Mnoho falešných poplachů
Detekce jako u přenosné verze
Pokud používáte síť T-mobile, nepoužitelné zařízení