Články o radarech a antiradarech
Reklama
Oficiální zástupci výrobců pro ČR
Sponzor

Antiradar Beltronics STi-R Plus EURO - pevná sada

21. 09. 2010

Beltronics STi-R Plus EURO - tento napevno zabudovaný antiradar jsme si nejdříve jen vypůjčili, ale nakonec i zakoupili, protože jsme byli velmi spokojeni s jeho funkčností. S tímto antiradarem jezdíme v autě už půl roku a najezdili jsme s ním opravdu mnoho kilometrů po celé České republice i mimo ni. Potkali jsme hodně radarů - pár stacionárů, mnoho bradavic a několik laserů. Co se týká detekce, je tento antiradar opravdovou jedničkou. Mohli jsme jej porovnat s přenosnými detektory a Beltronics STi-R Plus vždycky vyhrál, dokonce nás zachránil, když nám Valentine One vypověděl službu :)

Tento pevný antiradar má v sobě zabudovanou databázi GPS a proto jsme vždy věděli o úsekových měřeních, která se u nás velmi rozmáhají. Databáze se pravidelně obnovuje a nahrání nové databáze je zdarma. Problémem tohoto detektoru je jen to, že databáze není úplně přesná a někdy Vám to "úsekáče" hlásí v opačném směru. Databázi spravují totiž lidé z USA a ti o radarech v ČR nemají mnohdy ani ponětí.

Co se týká falešných poplachů, měli jsme zatím snad jen 3 za celou dobu používání, tento antiradar je odrušen opravdu skvěle a tak Vás ani ve velkých městech nebude otravovat nesmyslným pípáním.

Ovládání je jednoduché, jako uživatel používáte maximálně tlačítko MUTE, který ztlumí detektor, jinak je vše nastaveno tak, abyste s ním mohli spokojeně jezdit v ČR a SK. Beltronics STi-R Plus je dobrá volba, pokud cestujete do zahraničí. Můžete jej totiž velmi jednoduše naprosto vyřadit z provozu a proto nebudete mít nikdy žádný problém a zároveň pokud si necháte udělat montáž od odborníků, pak bude diskrétní a nikdo Vám antiradar v autě nenajde.

POZOR! Byli jsme upozorněni, že antiradar STi-R Plus EURO se někdy zaměňuje za STi-R. Ten je podstatně levnější, není přizpůsoben na radary v ČR a neobsahuje GPS databázi, proto je Vám po zakoupení úplně k ničemu!

Za zapůjčení tohoto antiradaru Beltronics STi-R Plus EURO děkujeme výhradnímu dovozci, firmě AntiRadary.NET s.r.o.

Klady a zápory

Opravdu skvělá detekce radarů
Diskrétní displej, umístěný v kabině vozidla (je schopen textově informovat o poplachu)
Při jízdě v některých zemích západní Evropy nemožnost odhalení policií
GPS funkce, včetně databáze úsekových měření
Díky speciální technologii můžete stiskem dvou tlačítek vymazat software celého detektoru, a tak naprosto legalizovat použití tohoto detektoru v zahraničí
Málo falešných polachů
Vyšší pořizovací cena
Nutná pevná instalace
Na některých místech nepřesná GPS databáze
Složitější instalace (více součástí zařízení)

Hodnocení 5 bodů z 5

Lasery

  • STi-R Plus EURO disponuje mikroprocesorem, který je schopen zachytit a zpracovat signál za čas kratší, než jedna vteřina! Tento "čas zachycení" je klíčový zejména pro detekci laserového radaru. Lasery jsem párkrát za dobu používání potkali a tento antiradar si poradil docela obstojně!

Ukázka extrémně dlouhé detekce radaru

[GALERIE=/gallery/19-sti-r]