Články o radarech a antiradarech
Reklama
Oficiální zástupci výrobců pro ČR
Sponzor

Antiradar Genevo One - novinka roku 2012

24. 08. 2012

Genevo One CZ/SK - tento antiradar jsme měli zapůjčený na měsíc a to ještě jako předprodukční vzorek. Ujeli jsme s ním cca 3 000 km v Praze i mimo ni. Hned na úvod je třeba znínit, že se jedná o nejlevnější antiradar, který v ČR spolehlivě funguje! Nejzajímavější funkcí tohoto zařízení je zejména to, že dokáže detekovat úseková měření, radary na červenou a další radary, které prostým antiradarem prostě nezachytíte. To vše díky GPS modulu a databázi, která je spravována přímo distributorem v České republice a je tudíž naprosto přesná a aktuální. Při našich jízdách se nám opravdu ani jednou nestalo, že bychom v databázi našli nějakou chybu, což se například při testování konkurenčních modelů s GPS často ukázalo jako hlavní kámen úrazu.

Antiradar Genevo One CZ/SK

Další velkou předností antiradaru Genevo One je, že komunikuje kompletně v češtině! Už tedy nemusíte poslouchat hlášky typu "Section camera, limit exceeded...", ale srozumitelně se dozvíte "Blíží se úsekové měření, zpomalte". Hlášku, že máte zpomalit se samozřejmě dozvíte pouze, pokud rychlost na daném místě skutečně překračujete, protože i údaj o maximální povolené rychlosti je v databázi zanesen.

Antiradar Genevo One CZ/SK

Co se týká detekce, potkali jsme několik mobilních radarů. Detekce byla vždy dostatečná a na detektor této cenové kategorie až překvapivě dobrá. Myslím, že bychom jí mohli směle přirovnat k detektorům Beltronics, které jsou v tomto směru ethalonem. Falešných poplachů má detektor Genevo One naprosté minimum, za celou dobu používání jsme zaznamenali čtyři. Další, co musíme pochválit je jednoduché ovládání a nastavování tohoto antiradaru!

Videa s ukázkami funkčnosti:

Sečteno a podrtženo, Genevo One nás velmi příjemně překvapil a vůbec bychom se nebáli mít toto zařízení jako hlavního ochránce v našem voze. Všem zájemcům, kteří nejsou ochotni investovat do výbavy proti měření rychlosti desítky tisíc, můžeme tento antiradar jen doporučit...

Za zapůjčení tohoto antiradaru Genevo One CZ/SK děkujeme výhradnímu dovozci, firmě AntiRadary.NET s.r.o.

Klady a zápory

Výborná detekce na úrovni detektorů Beltronics
Přesná GPS databáze úsekových měření, kamer na červenou,
stacionárních radarů a dalších bodů
Komunikace v češtině
Jednoduché nastavení a ovládání
Minimum falešných poplachů
Vyzkoušejte a napište nám chyby, my na žádné nepřišli

Naše hodnocení: 5 bodů z 5

Galerie

[GALERIE=/gallery/antiradar-genevo-one-czsk]