Články o radarech a antiradarech
Reklama
Oficiální zástupci výrobců pro ČR
Sponzor

Antiradar Genevo One S - pravděpodobně nejlepší přenosný antiradar!

05. 01. 2015

Už to budou skoro tři roky (2012), co se nám dostal pod ruce „nováček“ Genevo One. První detektor do deseti tisíc korun, který opravdu funguje. Po třech letech je tu zcela nová a vylepšená verze S.

genevo s krabice
Genevo ONE S - Krabice

Genevo One S vypadá na první pohled stejně jako klasické Genevo One, tedy dokud ho nezapnete. Vylepšená detekce radarů, nový LED display, který má příjemně oranžovou barvu bezproblémově viditelnou ve dne, a v noci z ní nebolí oči. Detektor Genevo One S má novou funkci SpeedMeter. To znamená, že se detektor dá jednoduše zlegalizovat (během čtyř sekund) a je tedy možné používat ho v každém státě na světě. Stručně řečeno detektoru se vypnout všechny funkce jako detekce GPS bodů, detekce radarů a laserů. Z detektoru se stane GPS tachometr. Upřímně, raději bychom zahraniční policisty neprovokovali a detektor bychom při cestě do ciziny stejně nechali doma v šuplíku. Co se týče funkčnosti detektoru, obsahuje všechny funkce, kterými disponuje i klasický a dobře známý detektor Genevo One. Vylepšenou radarovou a laserovou detekci doplňuje velmi přesnou GPS databází stacionárních radarů a jinak nedetekovatelných úsekových měření.

genevo s led diplay
Genevo One S - LED DISPLAY

Další funkcí, kterou ocení zejména cizinci kteří žijí v zemích, kde se používají radarová pásma, ve kterých se vyskytuje mnoho falešných poplachů je Auto-City. V detektoru si nastavíte dvě rychlosti, například 20 a 40 a v tuto chvíli detektor nebude detekovat žádné radary pod 20 km/h a v rozmezí rychlostí 20 km/h až 40 km/h bude detekovat pouze se sníženou citlivostí. Od 40 km/h detektor žačne detekovat na maximální citlivost známou jako Highway. Tato funkce je velmi užitečná například při jízdě ve velkých městech, například v Německu, nebo Rakousku.

genevo s autocity
Genevo One S - AutoCity nastavení rychlostí

K Genevu One S navíc dostanete roční aktualizaci databáze celé Evropy a vertikální držák zdarma. Když jsme testovali radarové detekce nového Genevo One S, tak jsme s údivem zjistili že se bezproblému rovná těm nejlepším na trhu. Genevo One S se může rovnat i s Beltronics RX65i, který byl doposud nejcitlivějším přenosným detektorem na trhu. Vypadá to, že Beltronics RX65i byl sesazen z trůnu a jelikož oproti Beltronics obsahuje také GPS modul s databází radarů, novým „králem“ detektorů se stává Genevo One S.

Cena u výhradního dovozce AntiRadary.NET, u kterého jsme si i detektor zapůjčili, je 14 895 Kč.

G1S
Genevo ONE S

Klady a zápory

Vynikající detekce
GPS databáze celé Evropy
Vertikální držák v ceně
1 rok aktualizací databáze zdarma
Prakticky bez falešných poplachů
LED display
Poměrně vysoká cena