Články o radarech a antiradarech
Reklama
Oficiální zástupci výrobců pro ČR
Sponzor

Beltronics 945 INT - CZ verze

02. 09. 2007

Antiradar Beltronics 945 INT - CZ verze - prodej ukončen v roce 2008

Betronics Vector 945 International je přenosný antiradar za poměrně nízkou cenu. Jedná se o detektor, který je podobný antiradaru Target 550 Euro, ale je upravovaný v České republice, nikoliv přímo prodejcem. První verze tohoto antiradaru byly opravdu špatné - špatná detekce i mnoho falešných poplachů. Prodejce (úpravce) tohoto 945-ky si ale dal záležet a nakonec se z tohoto přenosného antiradaru stal poměrně slušně výkonný detektor za rozumnou cenu. Je u něj možné přepínat široké/úzké Ka pásmo a tím antiradar přizpůsobíte pro danou zemi, ve které jej chcete používat.

Problémem Vectoru 945 International jsou falešné poplachy v Ka pásmu, které jsou způsobeny mobilními telefony a to zejména v síti T-mobile.

Pokud nechcete do detektoru investovat větší množství peněz, pak tento antiradar můžeme doporučit - poslední verze mají dobrou detekci, málo falešných poplachů a kvalitní provedení. Vzhledem k problémům s prvními verzemi však rozhodně nedoporučujeme kupovat tento antiradar z druhé ruky...

Za zapůjčení tohoto antiradaru děkujeme prodejci antiradar.info

Klady a zápory

Dobrá detekce radarů používaných policií
Poměr cena/výkon
Jednoduché nastavení antiradaru
Falešné poplachy v Ka pásmu, při používání operátora T-mobile
Špatné první upravované verze (detekce, poplachy)

Hodnocení 2,5 body z 5

Galerie

[GALERIE=/gallery/945-cz]