Články o radarech a antiradarech
Reklama
Oficiální zástupci výrobců pro ČR
Sponzor

Antiradar Beltronics STi-R Remote EURO - pevná sada

09. 06. 2009

Antiradar Beltronics STi-R EURO - napevno zabudovaný, je obdobná verze Beltronics STi-R Plus EURO. Jediný rozdíl mezi těmito dvěma antiradary je to, že Beltronics STi-R EURO nemá databázi GPS. Měli jsme jej zapůjčený po dobu 1 měsíce a mohli jsme jej porovnat právě s pevným antiradarem "Pluskem" a proto můžeme konstatovat, že co se týká detekce a falešných poplachů jsou tyto dva antiradary úplně stejné. Detekce je skvělá, falešných poplachů opravdu po málu!

Ovládání je také stejné, proto nezbývá než jen citovat text od Beltronics STi-R Plus: "ovládání je jednoduché, jako uživatel používáte maximálně tlačítko MUTE, který ztlumí detektor, jinak je vše nastaveno tak, abyste s ním mohli spokojeně jezdit v ČR a SK. Beltronics STi-R Plus je dobrá volba, pokud cestujete do zahraničí. Můžete jej totiž velmi jednoduše naprosto vyřadit z provozu a proto nebudete mít nikdy žádný problém a zároveň pokud si necháte udělat montáž od odborníků, pak bude diskrétní a nikdo Vám antiradar v autě nenajde."

Co se týká našeho názoru, který z těchto dvou produktů bychom zvolili, je to jen na cenové kategorii, kterou si můžete dovolit. My zvolili verzi včetně GPS, ale pokud tuto funkci nepotřebujete, pak je Beltronics STi-R EURO skvělou volbou, která splní Vaše požadavky.

Za zapůjčení tohoto antiradaru Beltronics STi-R Remote EURO děkujeme výhradnímu dovozci, firmě AntiRadary.NET s.r.o.

Klady a zápory

Výborná detekce radarů používaných policií
Diskrétní displej, umístěný v kabině vozidla (je schopen textově informovat o poplachu)
Díky speciální technologii můžete stiskem dvou tlačítek vymazat software celého detektoru, a tak naprosto legalizovat použití tohoto detektoru v zahraničí
Málo falešných polachů
Dobrá cena
Nutná pevná instalace do vozidla
Nemá GPS databázi

Hodnocení 4,5 bodu z 5

POZOR! Upozorňujeme, že antiradar STi-Re EURO nelze zaměňovat s produktem STi-R International! Tento detektor má mnoho falešných poplachů a nedetekuje radary, které policie používá v České republice. Proto Vás chceme upozornit, abyste si pečlivě vybírali Vašeho dodavatele.

Galerie

[GALERIE=/gallery/sti-r]

Ukázka detekce radaru