Články o radarech a antiradarech
Reklama
Oficiální zástupci výrobců pro ČR
Sponzor

LaserTrack LT400 - Automatický otvírač garážových vrat

09. 11. 2009

LaserTrack LT400 je rušička, která Vás ochrání proti měření laserem v ČR i jiných státech. Najezdili jsme s ní přes dva tisíce kilometrů a byli jsme vcelku spokojeni jak s funkcí rušení, tak i s další funkcí tohoto zařízení. LaserTrack funguje jako automatický otvírač garážových vrat - nejen, že automaticky otevře garáž, bránu či vrata, ale také rozsvítí vnitřní osvětlení. Je to velmi pohodlné, protože mě osobně se velmi často stává, že nemohu najít ovladač na otevření garáže a tímto mi tento problém odpadl :). K používání této funkce samozřejmě musíte mít také modul připojený k vaším garážovým vratům a tímto děkujeme pridejci, že nám zapůjčil tuto kompletní verzi.

Target LaserTrack je nastaven tak, že pokud Vás budou policisté měřit, začne Vám signalizovat poplach, vizuálně i akusticky a po určité, přednastavené, době se sám vypne a policista Vás změří, ale to už pojedete požadovanou rychlostí.

Trošku nás zarazilo, že se jedná pouze o jednočidlovou rušičku a není možné připojit více čidel, což u větších aut nemusí zajistit vždy 100% ochranu. Proto bychom toto zařízení doporučili spíše pro menší vozidla, protože u větších by Vás mohl policista změřit, jelikož nebude dostatečně pokryta celá plocha masky vozidla. Pro větší auta můžeme doporučit Antilaser, u něhož je možné připojit k řídící jednotce i více čidel. Ale pokud hledáte levnější, ale přesto stále dobře funkční laserovou rušičku, pak je Target LaserTrack LT400 dobrým řešení a budete jakou uživatelé určitě spokojeni.

Čidlo u LaserTracku je větší než u Antilaseru, ale jak můžete vidět na fotce, není to tak strašné a u těchto rozměrů se stále dá udělat diskrétní montáž. Ostatně je to furt druhá nejmenší rušička... Pokud se svěříte do rukou odborníků v oblasti montáží antiradarů, pak budete mít jistotu, že vám tohle zařízení v autě nebude nikdo schopen najít.

Za zapůjčení tohoto antiradaru LaserTrack LT400 děkujeme výhradnímu dovozci, firmě AntiRadary.NET s.r.o.

Klady a zápory

Spolehlivá rušička za dobré peníze
Líbila se nám funkce otvírač garážových vrat...
Kvalitní zařízení funkční po celé Evropě
U větších automobilů nemáte 100% ochranu
Větší čidla než u Antilaseru

Hodnocení 4 bodů z 5

Galerie

[GALERIE=/gallery/laser-track]